İncek (Ankara) 2023 İmplant Tedavisi Fiyatları

İncek (Ankara) 2023 İmplant Tedavisi Fiyatları

Dentaltun İncek diş kliniği olarak birçok farklı alanda hizmet veriyoruz. Bu verdiğimiz alanlardan biri de implant tedavisidir. Eğer implant ya da implant fiyatları ile ilgili bir arama yaptıysanız ve blog sayfamıza ulaştıysanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Diş eksikliği tedavisinde en çok kullanılan yöntemlerden biri olan implant tedavisi, çene kemikleri içine yerleştirilen titanyum esaslı yapay diş kökleri ile üzerlerine yapılan sabit protezleri kapsayan bir uygulama şeklidir. Tedavi ile ilgili detaylı bilgilere menüde yer alan tedaviler kısmından ya da doğrudan buraya tıklayarak (yeni sayfada açılır) ulaşabilirsiniz. Bu sayfada da implant tedavisi ile ilgili bize yöneltilen ve önemli bulduğumuz birkaç sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

Herkese İmplant Yapılabilir Mi?

En çok sorulan sorulardan biri de herkese implant tedavisi yapılıp yapılmayacağı konusudur. Kısaca şöyle diyebiliriz. Eğer iyileşmeyi engelleyen kontrolsüz şeker hastalığı, bir takım kemik hastalıkları ya da kanser gibi bir rahatsızlığınız yoksa ve 18 yaş üzeriyseniz implant tedavisi yaptırabilirsiniz. İmplant tedavisi başarısı kişiden kişiye değişmekle birlikte, özel durumlarınız için hekiminize başvurmanızı öneririz.

Yapılan İmplantların Ömrü Ne Kadardır?

Başarılı bir implant tedavisinin ardından, ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi verdiğiniz ve bakımlarını yaptığınız sürece yapılan implantların ömrü doğal dişleriniz kadar olacaktır.

İncek (Ankara) 2023 İmplant Tedavisi Fiyatları Nedir?

İmplant tedavisinde kullanılan titanyum, %99,9 saflıkla elde edilen çok ileri bir endüstri ürünüdür. Bu bağlamda ilgili ürünün üretim süreci ve kullanımı maliyetli bir işlemdir. İşlem sırasında kullanılan yardımcı cerrahi malzemeler de eklendiğinde implant tedavi fiyatları farklılık göstermektedir. Detaylar için diş hekiminize başvurmanız fiyatlar konusunda bilgi edineceğiniz en sağlıklı kaynaktır. 0312 232 11 35 telefon numarası ya da sitemizde yer alan WhatsApp butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.